×

Стапи во контакт

Поврзани со суши

Дома> Производи > Поврзани со суши

Добредојдовте во chitsuru foods, водечки снабдувач и производител на производи поврзани со суши.

Производи поврзани со суши, како што се Вакаме, прав Васаби, ѓумбир за суши, кисела ротквица, печено семе од сусам... Имаме трговска компанија „Nantong Qianhui Trading Co., Ltd.“ за да ви ја обезбедиме целата Азија храна.

Што ќеНашите производи поврзани со суши

Нудиме разновидни производи поврзани со суши, вклучително и васаби во прав, оцет ѓумбир (розов), кисела ротквица, зачинети ленти од тиква и ама раккио.

Кој сме ниеПриказна за производителот поврзана со суши

Суши од брендот Chitsuruya, поврзано со продажбата на пазарот во ЕУ и Азија, започна во 2001 година. За да обезбедиме оцет од врвна класа со конкурентна цена, ние уживаме во добра репутација низ целиот свет.