×

Стапи во контакт

Дома> Вести

кантонот саем

Време: 2021-09-29 Посети: 103

130. Кантонски саем ќе се одржи во Гуангжу, од 15,2021 до 19. октомври. Беше поздравен како прва изложба во Кина.

На саемот во Кантон, Nantong Chitsuru Foods Co., Ltd. Главно ги прикажува различните алги во јапонски стил, соја сос, оцет и други. Доколку сте заинтересирани за нашите производи, добредојдени сте да ги посетите.Кабина бр. 14.2D02 Имате други прашања, ве молиме контактирајте не.@:[заштитена по е-пошта]

слика


врв врв